Operator maszyn

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Miejsce pracy: Wyszków
Numer: StPr/23/0652
OBOWIĄZKI:
Narząd maszyny, wykrawanie arkuszy, krojenie arkuszy do formatu, raportowanie w systemie, podstawianie/odstawianie palet, nadzór nad jakością produkcji, czystość na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad BHP, prace pomocnicze w dziale introligatorni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: Praca w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : UMIEJĘTNOŚCI MANUALNE[Inne] : gotowość do pracy w systemie zmianowym - 12 godzinnym. praca w godzinach 06:00-18:00 oraz 18:00 -06:00, chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji; znajomość procesów introligatorskich, doświadczenie w pracy przy maszynie do wykrawania oraz pracach pomocniczych w dziale introligatorni - praca wymaga umiejętności obsługi maszyny produkcyjnej; wymagana znajomość języka ukraińskiego- praca w zespole UA

Miejsce pracy:

Wyszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie