Operator maszyn

Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby, produkowane w zakładzie w Siedlcach wysyłane są do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.
W Valmont jesteśmy dumni z zapewniania bezpiecznego i przyjaznego środowiska pracy. Naszym celem jest tworzenie kultury, gdzie zdrowie i bezpieczne miejsce pracy są traktowane przez naszych pracowników, klientów i gości jako niezbędne do osiągania wspólnego sukcesu.
Dołącz do zespołu, w którym Twoja praca ma znaczenie. Nie czekaj, przejrzyj aktualne oferty pracy!
Miejsce pracy: Siedlce
Twoje codzienne zadania:
  • obsługa prasy hydraulicznej/ wypalarki plazmowej
  • posługiwanie się narzędziami pomiarowymi: miara i kątomierz
Odnajdziesz się u nas jeśli:
  • posiadasz wykształcenie techniczne
  • masz chęci do pracy. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy.
  • jesteś otwarty na naukę nowych rzeczy
  • mile widziany ukończony kurs cięcia termicznego
  • uprawnienia do kierowania suwnicą będą dodatkowym atutem
Mamy dla Ciebie:
  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Bonusy świąteczne
  • Spotkania integracyjne
  • Pakiet opieki medycznej, karta lekowa
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • PPK
Administratorem danych jest Valmont Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 6. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie valmont.pl w zakładce "ochrona danych osobowych".