Operator Urządzeń Technologicznych

Firma Lallemand Polska specjalizuje się w produkcji drożdży świeżych oraz suszonych.

Spółka należy do kanadyjskiej grupy kapitałowej.

Miejsce pracy: Józefów (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), k/Błonia
Obowiązki:
  • Obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej oraz eksploatacja instalacji, w tym ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych;
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • Współpraca z działami produkcyjnymi i realizacja uzgodnionych zadań;
  • Współpraca z Działem Utrzymania Ruchu w zakresie działań prewencyjnych, usuwaniu awarii, przeglądach i remontach;
  • Przestrzeganie przepisów, zasad i norm obowiązujących w Zakładzie.
Wymagania i umiejętności:
  • Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,
  • Znajomość języka polskiego,
  • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy w zespole, sumienność, samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Chęć podnoszenia kwalifikacji,
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej w środowisku całodobowym.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zawodowych podnoszących kwalifikacje,
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia,
  • Wsparcie techniczne,
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie posiłków Smartlunch.