Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Bronisze
Numer: StPr/23/0640
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie wózka do pracy; pobieranie, transportowanie, przewożenie i rozmieszczanie towarów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych) (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Wymagania inne:

Wymagane umiejętność obsługi i uprawnienia na wózki widłowe.

Miejsce pracy:

Bronisze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 29,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego