Operator wytłaczarki

Firma SUMI jest wiodącym producentem sprzętu medycznego jednorazowego użytku w Polsce. Ponad 30 lat doświadczenia sprawia, że oferowany sprzęt spełnia najwyższe wymagania jakościowe i jest z powodzeniem stosowany w oddziałach anestezjologii, w blokach operacyjnych oraz w ratownictwie medycznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
Miejsce pracy: Sulejówek, ul. Drobiarska 35

Obowiązki operatora:

  • Uzbrojenie i rozbrojenie maszyny
  • Ustawienie parametrów pracy maszyny i doprowadzenie do produkcji zgodnych wyrobów
  • Kontrolowanie wyrobów podczas produkcji oraz korygowanie parametrów wytłaczarki
  • Prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji produkcyjnej
  • Dbanie o porządek i czystość maszyn i stanowiska pracy
Operator wytłaczarki powinien cechować się:
  • Umiejętnością posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
  • Doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Zaangażowaniem i wykazaniem motywacji do rozwoju
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Paczki / bony na święta
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Parking dla pracowników
  • Wolne weekendy
  • Program rekomendacji pracowników
  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia grupowego

TYLKO OSOBY NIEPALĄCE