Opiekun / Opiekunka domu z ogrodem

Ogłoszenie numer: 8577582, z dnia 2023-10-18

Klient portalu Praca.pl

Poszukujemy uczciwej i dyspozycyjnej osoby bez nałogów do opieki nad domem i posesją z pięknym ogrodem z zamieszkaniem w komfortowych warunkach.

Do zadań takiej osoby będą należały głównie prace porządkowe i pielęgnacyjne w ogrodzie (koszenie trawy, grabienie, opryski, plewienie itp.) oraz pomoc przy sprzątaniu w domu.

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Poszukujemy uczciwej  osoby do  pomocy przy pracach domowych: sprzątanie, pranie, prasowanie, przygotowanie śniadań,

Wymagania

  • zamiłowanie i doświadczenie w pracy w ogrodzie
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu auta
  • referencje
Osoba na powyższym stanowisku powinna charakteryzować się
  • pracowitością, uczciwością
  • zamiłowaniem do czystości
  • lubić zwierzęta
  • być dyspozycyjna
  • osoba zrównoważona lubiąca ciszę i spokój – bez żadnych nałogów

Oferujemy

  • zakwaterowanie
  • praca wyłącznie na umowę
  • praca na cały etat