Opiekun zwierząt domowych

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Opiekun zwierząt domowych
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/23/1365
OBOWIĄZKI:
Karmienie zwierząt, pojenie, dbanie o porządek w boksach i na wybiegach, socjalizacja zwierząt i pielęgnacja.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Podobne ogłoszenia:

Pomocniczy robotnik w gosp sadowniczym

ZBIERANIE I SORTOWANIE OWOCOW, PRACE W SADZIE PIELEGNACYJNE, PIELENIE, RECZNY SIEW NAWOZÓW, ZBIERANIE KAMIENI, USTAWIANIE RUSZTOWAŃ BETONOWYCH, LIKWIDACJA STARYCH NASADZEŃ, SADZENIE DRZEWEK, CIECIE SADÓW, PRACE PORZĄDKOWE W GOSPODARSTWIE, KONSERWACJA MASZYN PO...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: Lesznowola

Więcej informacji

Pomocniczy pracownik w gospodarstwie sadowniczym

zbieranie i sortowanie owoców, pilenie, sadzenie, przygotowanie ziemi pod nowe nasadzenia, usuwanie starych nasadzen, stawianie rusztowan betonowych, reczne sianie nawozów, zbieranie kamieni z pól pod nowa plantacje, prace porządkowe w gospodarstwie, czyszczenie...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: Wólka Zaleska (pow. pułtuski, gm. Pokrzywnica), Wólka Załęska

Więcej informacji

Pracownik gospodarczy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Segregacja opakowań wtórnych, Prace porządkowe, Prace konserwacyjne, Utrzymywanie czystości terenu wokół firmy, Realizacja bieżących zamówień firmy. WYMAGANIA: Rzetelność, Punktualności, Skrupulatności i dokładności w wykonywaniu...

2023-10-21

Firma: ROSINSKI PACKAGING Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki

Więcej informacji