Opiekunka w żłobku

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/23/08944
OBOWIĄZKI:
opieka nad dziećmi, tworzenie planów edukacyjnych, prowadzenie zajęć dla dzieci.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie średnie oraz komunikatywna znajomość języka polskiego.Obowiązki: opieka nad dziećmi, tworzenie planów edukacyjnych, prowadzenie zajęć dla dzieci.Praca w godzinach 7-17

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy