Organizator obsługi sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/23/0483
OBOWIĄZKI:
- obsługa klienta (telefonicznie/za pośrednictwem internetu)- doradzanie klientom w wyborze towaru- przyjmowanie zamówień- nadzorowanie płatności za zamówiony towar- przygotowywanie zamówień do wysyłki- monitorowanie procesu wysyłki towaru oraz jego zwrotu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : brak[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : Brak

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim