Pedagog

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pedagog
Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
Miejsce pracy: Warszawa, Ul.Sielecka 22
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie diagnozy i terapii pedagogicznej dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie diagnozy logopedycznej dzieci i młodzieży,
  • prowadzenie diagnozy specyficznych trudności w nauce,
  • prowadzenie dokumentacji wg. obowiązujących standardów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe pedagogiczne,
  • uprawnienia logopedyczne,
  • doświadczenie w pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej,
  • wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie, o stabilnej pozycji rynkowej,
  • elastyczny system zatrudnienia,
  • pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji.