Pielęgniarka Anestezjologiczna / Pielęgniarz Anestezjologiczny

Miejsce pracy: Warszawa, Plac Grzybowski, ul. Bagno 2, wejście E
Zakres obowiązków:
  • ocena przedoperacyjna pacjentów - dzieci oraz dorośli (wywiad, badanie fizykalne, badania dodatkowe, analiza dokumentacji),
  • przygotowanie stanowiska oraz pacjentów do znieczulenia,
  • monitorowanie pacjenta przed, w trakcie oraz w okresie pooperacyjnym,
  • ocena stanu świadomości chorego z wykorzystaniem właściwych metod oceny u pacjentów dorosłych i dzieci,
  • ocena i utrzymanie drożności dróg oddechowych z uwzględnieniem różnych technik udrażniania dróg oddechowych,
  • prowadzenie tlenoterapii biernej i czynnej z użyciem różnych technik,
  • wykonywanie innych czynności pielęgniarskich wokół pacjentów.
  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • masz ukończoną albo jesteś w trakcie specjalizacji anestezjologicznej lub kursu kwalifikacyjnego - warunek konieczny,
  • posiadasz minimum 3 miesiące doświadczenia w pracy jako pielęgniarka/pielęgniarz w zakresie anestezjologii,
  • posiadasz doświadczenie w znieczuleniach dzieci.
Jesteśmy częścią Medicover - znanej i dynamicznie rozwijającej się w firmy – gwarantuje to stabilne i bezpieczne miejsce pracy.

Nasza oferta w pigułce:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt gospodarczy,
  • zespół zaangażowanych i doświadczonych osób,
  • dobra organizacja pracy, wspierana przez zespół Opiekunów Medycznych,
  • miejsce, które stale wzmacnia standardy pracy,
  • benefity: prywatna opieka medyczna Medicover; dofinansowanie karty sportowej Multi Sport,; dostęp do platformy zakupowej oraz zniżki na usługi - jak bilety do kina czy teatru,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów.