Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Numer: StPr/23/1884
OBOWIĄZKI:
przygotowywanie potraw w kuchni szkolnejpraca w godzinach 6-14
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Konstancin-Jeziorna


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 960 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne ogłoszenia:

Pomoc kuchenna

Poznanie wyposażenia i urządzeń kuchennych, poznanie surowców do produkcji, mycie, krojenie, obieranie przechowywanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharza, prace porządkowe na stanowisku pracy, dekorowanie potraw. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe...

2023-10-22

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Lokalizacja: Płock

Więcej informacji

Pomoc kuchenna

Pomoc kucharzowi, obróbka warzyw i mięs, zmywanie naczyń, pakowanie i wydawanie posiłków, utrzymanie czystości na stanowisku pracy. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Miejski Urząd Pracy w Płocku

Lokalizacja: Płock

Więcej informacji

Pomoc kuchenna

prace pomocnicze na kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

Lokalizacja: Przasnysz

Więcej informacji