Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie
Miejsce pracy: Rybno (pow. wyszkowski, gm. Wyszków), Rybno
Numer: StPr/23/0601
OBOWIĄZKI:
Program stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sochaczewie

Podobne ogłoszenia:

Ogrodnik szkółkarz

ZBIÓR I SORTOWANIE OWOCÓW; PRACE PIELĘGNACYJNE W SADZIE, SZKÓŁCE, MATECZNIKACH I NA PLANTACJACH JAGODOWYCH, PRACE ORGANIZACYJNE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Lokalizacja: Worów

Więcej informacji

Pomocnik ogrodnika

pielęgnacja roślin, segregowanie zebranych plonów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: doświadczenie w hodowli warzyw i owoców

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie

Lokalizacja: Godzisz

Więcej informacji

Konserwator zieleni

renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis kwiatowych, wykonywanie nasadzeń drzew i krzewów. mile widziane wykształcenie ogrodnicze lub pokrewne,...

2023-10-20

Firma: Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

Lokalizacja: Warszawa, ul. Pruszkowska 4d