Pomocnik dekarz

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Pomocnik dekarz
Miejsce pracy: Wola Kęczewska
Numer: StPr/23/0866
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac blacharsko-dekarskich w budynkach jedno i wielorodzinnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

dokładnośc, dobra organizacja własnej pracy

Miejsce pracy:

Wola Kęczewska


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Podobne ogłoszenia:

Dekarz

Wykonywanie prac dekarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-10-19

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Więcej informacji

Dekarz

prace przy pokryciach dachowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

2023-10-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Lokalizacja: Tłucznice

Więcej informacji

Dekarz

Wykonywanie prac dekarskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

2023-09-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

Więcej informacji