Pomocnik elektromontera

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Pomocnik elektromontera
Miejsce pracy: Cegielnia
Numer: StPr/23/1243
OBOWIĄZKI:
-obsługa zagęszczarki-wspieranie elektromontażysty
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Cegielnia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Podobne ogłoszenia:

Elektryk / Elektromonter (praca w delegacji)

montaż elementów instalacji elektrycznych w branży automatyki przemysłowej i robotyki, uruchamianie nowych i modyfikowanie istniejących maszyn i urządzeń oraz gniazd i linii produkcyjnych, analizowanie usterek i rozwiązywanie problemów technicznych, prace...

2023-10-20

Firma: ProPoint S.A.

Lokalizacja:

Więcej informacji

Pomocnik elektromontera/elektromonter

praca przy montażu aparatury niskiego napięcia w rozdzielniach i układach automatyki, wykonywanie połączeń wewnętrznych szaf sterowniczych i kontrolno - pomiarowych; praca przy montażu połączeń kablowych i obwodów sterowniczych na budowach stacji...

2023-10-16

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gnieźnie

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Elektromonter

montaż, konserwacja, naprawa maszyn, urządzeń elektrycznych, sieci elektroenegetycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: Wymagana umiejętność wykonywania instalacji elektrycznych, dokładnośc, samodzielność,...

2023-10-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku

Lokalizacja: Nowe Miasto

Więcej informacji