Pomocnik Księgowego

Ogłoszenie numer: 8522877, z dnia 2023-09-28

Klient portalu Praca.pl

Biuro księgowe poszukuje pracowników na stanowisko pomoc księgowej na umowę o pracę lub pracowników do przyuczenia na stanowisko pomoc księgowej na umowę zlecenia. Praca stacjonarna w biurze w Warszawie lub ewentualnie zdalna.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • segregowanie i układanie dokumentów według ewidencji księgowej
  • elektroniczne układanie dokumentów – praca z programem księgowym
  • skanowanie dokumentów

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera, programów Excel, Word
  • skanowanie dokumentów księgowych
  • wystawianie faktur
  • umiejętność organizacji pracy i pracy zespołowej
  • komunikatywność