Pomocnik kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/23/2258
OBOWIĄZKI:
pomoc w przygotowywaniu potraw kuchni azjatyckiej - wietnamskiej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: wietnamski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie braku lub podstawowe lub średnie gastronomiczne, umiejętność przygotowywania potraw kuchni wietnamskiej, znajomość języka przydatna do odczytywania przepisów

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie