Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Łoś
Numer: StPr/23/2105
OBOWIĄZKI:
pomoc w zakresie remontowania aut
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łoś

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Podobne ogłoszenia:

Mechanik pojazdów samochodowych

prace związane z konserwacją i naprawą pojazdów samochodowych /godziny pracy od08:00-16:00/ Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Lokalizacja: Ligowo

Więcej informacji

Mechanik Taboru Kolejowego

Zadania na stanowisku: Wykonywanie przeglądów i napraw awaryjnych w pojazdach kolejowych; Wykonywanie czynności utrzymaniowych w wagonach i pociągach; Naprawy wagonów i pociągów. Wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach taboru; Wykształcenie...

2023-10-22

Firma: SILVA LS Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Mechanik

Konserwacja i utrzymania ruchu maszyn produkcyjnych,naprawy maszyn i urządzeń przemysłowych, usuwanie awarii, przeglądy techniczne maszyn. Wymagania konieczne: Zawód: Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: średnie...

2023-10-21

Firma: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Lokalizacja: Leszno (pow. warszawski zachodni, gm. Leszno), Leszno