Pomocnik Montera

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: 1368

Miejsce pracy: Stanisławów Pierwszy

Zadania:
  • Prace manualne przy montażu układów elektrycznych zgodnie z dokumentacją
  • Skręcanie podzespołów
  • Montaż złączy kablowych
  • Kontrola jakości wykonywanej pracy
Wymagania:
  • Zdolności manualne – praca również z niewielkimi elementami
  • Znajomość zasad użytkowania narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi (śrubokręt, wkrętarka, zaciskarka)
  • Niezawodność – liczymy na Twoje poważne podejście do pracy
  • Chęć stabilizacji – szukamy osób do długofalowej współpracy
Oferta:
  • Praca od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym – 7:00-15:15
  • Umowa o pracę, stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów ManpowerGroup: dostęp do karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego, platformy MyBenefit oraz programu rabatowego ManpowerGroup Premium ze zniżkami na produkty i usługi wielu firm, sklepów, obiektów sportowych, teatrów i restauracji
  • Praca głównie przy stołach monterskich, w zależności od rodzaju wykonywanych czynności – siedząca lub stojąca
  • Praca zarówno dla Pań, jak i Panów

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.