Pomocnik spawacza

Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu
Miejsce pracy: Sierpc
Numer: StPr/23/0575
OBOWIĄZKI:
zgodnie ze stanowiskiem pracy /godziny pracy od 07:00-15:00/
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sierpc

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sierpcu

Podobne ogłoszenia:

Spawacz w Oddziale Remontów i Usuwania Awarii

(Pion Wody/ Zakład Sieci Wodociągowej/ Oddział Remontów i Usuwania Awarii) Naszym Pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę pracę w oparciu o wartości wynikające ze 135-letniej tradycji atrakcyjne premie wynikające z systemu...

2023-10-23

Firma: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

Lokalizacja: Warszawa, ul. St. Mikkego 4

Więcej informacji

Spawacz 135/136

Twoje przyszłe zadania:‎ Spawanie konstrukcji stalowych metodą MIG MAG 135/136,‎ Obsługa prostych elektronarzędzi, ‎ Przestrzeganie zasad BHP. Oczekujemy od Ciebie:‎ Aktualnych uprawień spawalniczych MIG MAG 135/ 136,‎ Doświadczenia w spawaniu...

2023-10-21

Firma: Mostostal Kraków S.A.

Lokalizacja: Warszawa, delegacje na terenie Polski

Więcej informacji

Spawacz

Twój zakres obowiązków Spawanie konstrukcji stalowych - stal S235 i S355 - MAG/MIG; Scalanie, montaż konstrukcji stalowych; Przygotowanie konstrukcji stalowych do spawania; Cięcie na pile, cięcie gazami technicznymi wyrobów hutniczych; Zachowanie dbałości o...

2023-10-21

Firma: TRAKCJA S.A.

Lokalizacja: Warszawa