Pracownik agencji pracy tymczasowej

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Miejsce pracy: Mława
Numer: StPr/23/0888
OBOWIĄZKI:
realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych przez poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej, prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych, koordynowanie zatrudnionych pracowników (Indie, Indonezja, Bangladesz)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: komunikatywność
Uprawnienia: pracy pod presją czasu
Uprawnienia: analityczne podejście do problemów

Wymagania inne:

umiejętność posługiwania się językiem angielskim w celu komunikowania się z brygadzistami i koordynatorami w zakładach pracy pracodawcy użytkownika

Miejsce pracy:

Mława

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie