Pracownik biurowy - Wsparcie Działu Analiz Biznesowych

(umowa zlecenie)
PRACUJ Z NAMI Z CZEKOLADOWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ…
którą zagwarantują:
  • Umowa zlecenie
  • Perspektywa rozwoju zawodowego w renomowanej firmie
  • Poznanie specyfiki pracy działu Analiz Biznesowych
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy z domu
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:
  • Wsparcie działu Analiz Biznesowych w przygotowaniu cyklicznych raportów
  • Pobieranie i analiza danych własnych oraz konkurencji z systemu
  • Przygotowanie prezentacji na podstawie zgromadzonych danych
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia) – mile widziane
  • Zaawansowana obsługa  pakietu MS Office (Excel oraz PowerPoint)
  • Chęć uczenia się
  • Dokładność i staranność
  • Komunikatywność i umiejętność budowania pozytywnych relacji
Dbamy o dostępność i równe szanse na każdym etapie procesu rekrutacyjnego. Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe potrzeby podczas procesu, poinformuj o tym w CV lub podczas rozmowy telefonicznej.