Pracownik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Lebiedzie
Numer: StPr/23/0463
OBOWIĄZKI:
Prace wykończeniowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lebiedzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

Podobne ogłoszenia:

Robotnik budowlany

Wykonywanie prostych, rutynowych prac związanych z różnymi etapami budowy i rozbiórki budynków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Pożądana wiedza i umiejętności z branży budowlanej - wykończeniowej.

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Lokalizacja: Łosice

Więcej informacji

Pracownik ogólnobudowlany

- szpachlowanie, malowanie, przycieranie, murowanie, układanie kostki brukowej, ocieplanie nieruchomości Wymagania inne:

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Lokalizacja: Ostrołęka

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik budowlany

Pomoc robotnikom budowlanym, przygotowanie materiałów budowlanych, prace porządkowe, dobieranie odzieży roboczej oraz środków ochrony indywidualnej. Znajomość języka tureckiego zapewni pracownikom komfort pracy i porozumiewanie się z obcokrajowcami...

2023-10-22

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Lokalizacja: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała