Pracownik do działu kadr i płac

Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Twój zakres obowiązków:
  • prowadzenie dokumentacji kadrowej zgodnie z przepisami Prawa Pracy,
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,
  • przygotowywanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy oraz z umowami cywilnoprawnymi,
  • śledzenie zmian w przepisach prawa pracy i ich interpretacja dla potrzeb firmy, tworzenie zestawień, statystyk dla potrzeb firmy,
  • bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej,
  • współpraca z innymi działami
  • obsługa PPK, komornicy
  • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • współpraca z agencjami pracy, podwykonawcami oraz działami naszej firmy
Nasze wymagania:
  • doświadczenie na stanowisku pracownika ds. kadr i płac, minimum 3 lata
  • znajomość programów kadrowo-płacowych, MS Office,
  • dobra organizacja pracy własnej, dokladność, systematyczność
  • wykazywanie inicjatywy w pracy.
  • wysoka motywacja do pracy
  • samodzielność
To oferujemy:
  • umowę o pracę
  • profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • e-rabaty