Pracownik do spraw ubezpieczeń

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/23/1865
OBOWIĄZKI:
Bieżąca obsługa klienta, przygotowywanie raportów, kontakt telefoniczny z klientem, przygotowywanie ofert, zawieranie umów ubezpieczeń, inkaso składki.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Znajomość MS Office, Facebook, media społecznościowe. Staż pracy nie wymagany.

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach