Pracownik Działu Rekrutacji i Szkoleń

Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.

ogłasza rekrutację na stanowisko:
Pracownik Działu Rekrutacji i Szkoleń
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Woronicza 29
Nr ref.: NPS/2023

Miejsce pracy: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o., ul. Woronicza 29, Warszawa.

Wymagania stawiane kandydatom:
  • wykształcenie min. średnie w zakresie nauk społecznych, ZZL
  • min. 3-letnie doświadczenie (obszar: rekrutacji pracowników, szkoleń, procesów i projektów HR)
  • znajomość narzędzi HR, przepisów prawa pracy
  • umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole, operatywność, komunikatywność
  • samodzielność w realizacji zadań, terminowość, dbałość o szczegóły
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziane doświadczenie w komunikacji miejskiej
Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • udział w projektach HR
  • optymalizację procesów w obszarze ZZL
  • organizację szkoleń pracowników
  • kontrolę i rozliczanie budżetu szkoleniowego
  • sporządzanie dokumentów wewnętrznych, raportów i sprawozdań w zakresie zadań realizowanych na stanowisku
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę w zespole kilkuosobowym
  • bilet komunikacji miejskiej (1 i 2 strefa)
  • pakiet świadczeń socjalnych również dla rodziny m.in. dofinansowanie do kolonii, obozów, wycieczek, wczasów
  • możliwość grupowego ubezpieczenia na życie oraz wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie karty sportowej
Prosimy o dopisanie na dole dokumentów aplikacyjnych klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Administratorem danych są Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.”.

Podobne ogłoszenia:

Specjalista ds. rekrutacji

Zadania: Samodzielne realizowanie projektów rekrutacyjnych Aktywne pozyskiwanie kandydatów Utrzymywanie relacji z kluczowymi kandydatami Obsługa administracyjno-kadrowa pracowników we współpracy z działami wpierającymi Bieżąca współpraca z klientami oraz...

2023-10-22

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: Błonie

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. Rekrutacji z językiem polskim i niemieckim

Twoje zadania: Odpowiedzialność za cały proces rekrutacji – w tym przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych Tworzenie ofert pracy oraz prowadzenie baz danych Kontakt z kandydatami (osoby aplikujące przez ogłoszenia i wewnętrzny system poleceń) Zarządzanie...

2023-10-22

Firma: Foundever

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Pracownik agencji pracy tymczasowej

realizowanie zamówień klientów w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych przez poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej, prowadzenie rekrutacji pracowników tymczasowych, koordynowanie zatrudnionych pracowników (Indie, Indonezja, Bangladesz)...

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie

Lokalizacja: Mława

Więcej informacji