Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Mszczonów
Numer: StPr/23/0643
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie dostaw towaru- wyładowanie dostaw z aut ciężarowych. Planowanie i wykorzystywanie przestrzeni magazynowych - towary aktualne oraz najbliższe dostawy. Rozplanowywanie oraz rozkładanie układu towarów według zleceń. Przenoszenie lub rozwożenie kartonów (produktów) przez godzimy pracy; dźwiganie produktów; oznaczanie kartonów; metkowanie produktów. Przygotowywanie produktów zgodnie z zamówieniem dla klientów detalicznych i hurtowych. Sprawdzanie zgodności przygotowywanych do wysyłki towarów zgodnie z wystawioną fakturą. Czynności związane z wysyłką towarów - pakowanie według ustalonych procedur, oznaczanie i adresowanie przesyłek; załadunek na samochód dostawczy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: dokładność
Uprawnienia: dyspozycyjność
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Mszczonów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 619 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie