Pracownik magazynu (surowiec)

EUROSER Dairy Group to istniejąca od 20 lat firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się dystrybucją produktów nabiałowych Premium na 13 rynkach Europy środkowej i wschodniej.

 

Nasza misja to ciągły rozwój i poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań na miarę potrzeb, w związku z tym do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu (surowiec)
Miejsce pracy: Błonie, k. Warszawy, Pass
Region: mazowieckie

praca w chłodni w temperaturze od 4 do 11 stopni

 

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/-a za:
  • przyjmowanie i wydawanie dostaw bloków serowych do krojenia,
  • prawidłowe składowanie surowców i opakowań na magazynie,
  • wydawanie z magazynu surowców i opakowań do produkcji,
  • transport surowców i opakowań przy użyciu wózków paletowych,
  • kontrola ilościowa i jakościowa produktu,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
  • dbanie o ład i porządek w miejscu pracy.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (warunek konieczny),
  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych UDT,
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych z ważnym badaniem na nosicielstwo lub gotowość do ich wykonania,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • dodatkowe premie frekwencyjne i roczne,
  • bogaty pakiet benefitów tj: dofinansowanie do karty Multisport, pakiet Lux Med VIP, ubezpieczenie na życie Allianz, bony Sodexo- okolicznościowe, paczki świąteczne,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • darmowa kawa / herbata / barszczyk,
  • wysokie standardy BHP, odzież robocza,
  • jasne zasady rozwoju i awansu,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę,
  • wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez EUROSER Dairy Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. z siedzibą w Warszawie."

Podobne ogłoszenia:

Magazynier

Opis stanowiska: przyjmowanie dostaw towaru – wyładowywanie dostaw rozkładanie towaru w magazynie oznaczanie kartonów i metkowanie produktów praca ze skanerem i nowoczesnym systemem WMS przygotowywanie zamówień dla klientów czynności związane z wysyłką...

2023-10-23

Firma: Candellux Lighting Sp. z o.o.

Lokalizacja: Wołomin

Więcej informacji

Magazynier w Dziale Materiałowym

odbiór środków czystości i higieny, artykułów biurowych, materiałów eksploatacyjnych, sprzętu teleinformatycznego; sprawdzanie dostarczanych do magazynów dostaw pod względem ilościowym, wagowym i jakościowym oraz potwierdzanie zgodności z dowodami...

2023-10-23

Firma: Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Lokalizacja: Warszawa, Żoliborz

Więcej informacji

Magazynier - operator wózka widłowego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przyjmowanie i rozładunek towarów mierzenie, liczenie oraz przygotowywanie towarów do wydania właściwe składowanie towarów, zabezpieczające przed uszkodzeniem lub zniszczeniem oznaczanie towarów przechowywanych w magazynie utrzymanie...

2023-10-23

Firma: Plastics Group Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji