Pracownik magazynu

People make places
Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki:
  • Przyjmowanie towaru/przesyłek kurierskich na depozyt,
  • Przygotowywanie i wysyłka przesyłek do klientów banku oraz oddziałów,
  • Pakowanie + generowanie listów przewozowych,
  • Drobne prace biurowe
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane,
  • Obsługa komputera oraz pakiet MS Office
  • Uprawnienia na wózek widłowy elektryczny
  • Umiejętność współpracy.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(po okresie próbnym 3 miesięcznym)
  • Pracę pomiędzy poniedziałkiem- piątkiem,
  • Praca w godzinach 8:00-16:00,
  • Stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie,
  • Niezbędny strój i narzędzia do pracy,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość skorzystania z darmowych konsultacji z dziedzin ( psychologia, prawo, finanse, ekonomia, sprawy pracownicze