Pracownik ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Studzieniec (pow. sierpecki, gm. Sierpc), Studzieniec
Numer: StPr/23/0647
OBOWIĄZKI:
zapewnienie bezpieczeństwa wychowankom oraz pracownikom podczas zajeż szkolnych, warsztatowych i internetowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

3600 zł + dodatek stażowy, fundusz socjalny, dodatkowe premie, 13 pensja

Miejsce pracy:

Studzieniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie