Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Góra Kalwaria
Numer: StPr/23/2189
OBOWIĄZKI:
naważanie półproduktów, przygotowywanie ryb do pakowania, pakowanie gotowych wyrobów,przyjmowanie towaru, przygotowywanie wysyłek, wydawanie towaru na produkcję, przygotowywanie dokumentów magazynowych, prowadzenie obróbki wstępnej surowca rybnego i surowców pomocniczych; prowadzenie procesu technologicznego (tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.); obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji wyrobów mrożonych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Góra Kalwaria

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 23,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie