Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/23/0500
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prostych, powtarzalnych czynności montażu podzespołów lub wyrobów gotowych; •ręczne sortowanie produktów lub komponentów; • przenoszenie gotowych części i produktów z linii montażowej; • przygotowywanie materiałów i narzędzi niezbędnych do produkcji; • ręczne wykonywanie prostego demontażu maszyn i urządzeń przemysłowych pod nadzorem osób wyżej wykwalifikowanych; •przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy.Obsługa maszyn produkcyjnych, wykrawanie elementów mięsnych wieprzowych, przygotowanie mięsa do dalszej obróbki, układanie mięsa i wędlin w maszynach pakujących, etykietowanie, pakowanie mięsa i wędlin, prace porządkowe, stosowanie się do wszystkich obowiązujących zasad higienicznych, jakościowych, BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność w weekendy i w nocy
Uprawnienia: sprawność fizyczna
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: Bardzo dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana ważna książeczka sanepidu.

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 4 368 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim