Pracownik restauracji typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Piaseczno
Numer: StPr/23/2262
OBOWIĄZKI:
praca w restauracji szybkiej obsługi; przygotowywanie posiłków, smażenie frytek, sprzątanie sali jadalnej, obsługa klientów wg określonych standardów, obsługa terminala kart płatniczych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Umiejętność pracy w grupie
Uprawnienia: sprawność fizyczna

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Piaseczno

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie