Pracownik serwisowy

Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Miejsce pracy: Sękocin Stary
Numer: StPr/23/1121
OBOWIĄZKI:
Prace ogrodnicze, utrzymywanie porządku na terenie zewnętrznym. Odśnieżanie mechaniczne i ręczne. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia- minimum zawodowe. Wymagane prawo jazdy kat. B lub T.

Miejsce pracy:

Sękocin Stary

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie