Pracownik serwisu dziennego

People make places
Miejsce pracy: Duchnice

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zachęcamy do zgłoszeń osoby z niepełnosprawnościami.

Obowiązki:
  • Sprzątanie pomieszczeń produkcyjnych
  • Praca w strefach sterylnych i laboratoryjnych
  • Sprzątanie pomieszczeń biurowych, produkcyjnych, szatni pracowniczych
Wymagania:
  • Mile widziane badania epidemiologiczne
  • Praca w strefach wymaga nie noszenia makijażu, biżuterii
  • Mile widziane doświadczenie w sprzątaniu.
  • Otwartość na pracę w dni wolne od pracy
Oferujemy:
  • Pracę na etat 8 h dziennie 5 dni w tygodniu
  • Umowę o pracę po okresie próbnym 1 miesiąc umowy zlecenie
  • Pracę pomiędzy poniedziałkiem a niedzielą w godzinach 06:00-14:00
  • Niezbędne narzędzia pracy, odzież roboczą i szkolenia
  • Pracę w przyjaznym miłym zespole
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz