Pracownik serwisu sprzątającego – produkcja

EUROSER Dairy Group to firma istniejąca od ponad 20 lat. Jesteśmy dystrybutorem produktów nabiałowych marek Premium. Nasze produkty dostarczamy do 13 rynków Europy środkowej i wschodniej.
Miejsce pracy: Błonie, k. Warszawy
Region: mazowieckie
Zadania na tym stanowisku:
  • utrzymanie czystości i porządku w hali produkcyjnej (maszyny: krojące i pakujące),
  • obsługa zmywarek,
  • kontrola stanów środków czystości,
  • przestrzeganie zasad BHP i jakości.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • chęć i motywacja do pracy,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy, praca od pon. – pt. (6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00),
  • umiejętność współpracy w zespole.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie,
  • dodatkowe premie frekwencyjne, miesięczne i roczne,
  • Bogaty pakiet benefitów tj: dofinansowanie do karty Multisport, pakiet Lux Med VIP, ubezpieczenie na życie Allianz, bony Sodexo- okolicznościowe, paczki świąteczne,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • darmowa kawa / herbata / barszczyk,
  • wysokie standardy BHP, odzież robocza,
  • jasne zasady rozwoju i awansu,
  • profesjonalne wdrożenie do pracy i przyjazną atmosferę,
  • wsparcie Lidera przez cały okres zatrudnienia.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonych przez EUROSER Dairy Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - Sp. k. z siedzibą w Warszawie."