Pracownik sortowni - opracowanie ładunków

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny 8

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca w godz. 20:00-5:00, 21:00-6:00 lub 22:00-7:00

Twoje zadania:
  • rozładunek, załadunek samochodów (praca związana z dźwiganiem),
  • przyjmowanie, sortowanie i przekazywanie przesyłek w obrębie sortowni,
  • praca ze skanerem terminalowym w czasie rozładunku, załadunku oraz tworzenie dokumentacji przewozowej.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • jesteś aktywny/a, dokładny/a i sumienny/a,
  • umiesz pracować w zespole,
  • jesteś zainteresowany/a pracą w porze nocnej.
Mile widziane:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych.
U nas zyskasz:
  • stawkę 26 zł brutto​,​
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !
Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 368 zł brutto za 168 przepracowanych godzin​