Pracownik Sortowni - opracowanie przesyłek

SZUKASZ DODATKOWEGO ZAJĘCIA?

oferujemy pracę na zlecenie jako:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Łączyny 8
Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie, praca w systemie zmianowym.​

Twoje zadania:
  • rozładunek i załadunek przesyłek (praca związana z dźwiganiem),
  • transport przesyłek w obrębie sortowni,
  • ręczne lub maszynowe sortowanie paczek, listów,
  • skanowanie przesyłek – obsługa skanera terminalowego.
Dołącz do nas, jeśli:
  • jesteś osobą gotową do podjęcia pracy fizycznej związanej z dźwiganiem (zgodnie z normami BHP),
  • umiesz pracować w zespole,
  • jesteś osobą aktywną, dokładną i sumienną,
  • jesteś gotowy/a do pracy w trybie zmianowym (zmiany dzienne i nocne),
  • jesteś zainteresowany/a pracą również w godzinach nocnych.
Mile widziane:
  • prawo jazdy kategorii B,
  • uprawnienia do prowadzenia i obsługi wózków widłowych.
U nas zyskasz:
  • stawkę 24 zł brutto za godzinę,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • zdobycie doświadczenia zawodowego.
Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – zdobędziesz je u nas !
Jeśli jesteś uczniem lub studentem Twoje wynagrodzenie brutto = netto !

4 032 zł brutto za 168 przepracowanych godzin