Pracownik Terminalu (Operator Wózka Widłowego)

Pracownik Terminalu (Operator Wózka Widłowego)
Miejsce pracy: Młochów, Al. Kasztanowa 152
Nr ref.: 136083_1672915812

DB Schenker jest liderem w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw i rozwiązań logistycznych w obszarze transportu drogowego, powietrznego i morskiego.

Szukasz ciekawej pracy bez rutyny? Możemy Ci to zagwarantować.

 

Dodatkowo oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z DB Schenker i zatrudnienie od zaraz,
  • wynagrodzenie zawsze na czas, a także premię miesięczną,
  • wolne weekendy i święta oraz regularny system zmianowy,
  • dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nocnych,
  • dodatkowe środki do wykorzystania na platformie benefitowej co miesiąc,
  • programy wsparcia w ramach ZFŚŚ, takie jak dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego, świadczenia świąteczne, zapomogi, pożyczki i wiele innych,
  • dofinansowanie do opieki medycznej i karty sportowej,
  • możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym, a przede wszystkim jasne wdrożenie i wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • pracodawca pokrywa w 100% koszt kursu i egzaminu UDT Pracownika,
Co będzie należeć do Twoich obowiązków?
  • rozładunek i załadunek aut z wykorzystaniem wózków czołowych lub/i unoszących,
  • skanowanie przesyłek z użyciem mobilnych urządzeń,
  • pomiarowanie przesyłek przy użyciu najnowszych technologii,
  • sortowanie przesyłek.

UWAGA: W formularzu aplikacyjnym, prosimy, wybierz rolę, na którą aplikujesz: Oddział WARSZAWA (MŁOCHÓW) - Pracownik Terminalu (Operator Wózka Widłowego)

 

 

Podobne ogłoszenia:

Magazynier z uprawnieniami na wózki widłowe

Jakie zadania na Ciebie czekają: Odpowiedzialność za zadania operacyjne w magazynie: rozładunek, przyjęcie towaru do magazynu, kompletacja wysyłek, załadunek towaru Uzupełnianie dokumentacji związanych z wysyłkami Monitorowanie i zgłaszanie różnic w...

2023-10-21

Firma: Logwin Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja: Nadarzyn

Więcej informacji

Operator wózka widłowego

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie: odpowiedzialność za załadunek i rozładunek towaru składowanie lub rozładunek materiałów stalowych Od kandydatów oczekujemy: uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych - UDT doświadczenia w...

2023-10-20

Firma: Norco Industries Sp. z o.o. (Grupa Norco Interior)

Lokalizacja: Sońsk

Więcej informacji

Operator wózka widłowego

Zadania: Operowanie wózkiem widłowym Załadunek i rozładunek asortymentu Zabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniem Kontrola dostaw Wymagania: Doświadczenie w pracy w magazynie Uprawnienia na wózki widłowe UDT Dyspozycyjność na 3 zmiany (pon.-pt.) Oferta:...

2023-10-20

Firma: ManpowerGroup

Lokalizacja: Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), Rusiec

Więcej informacji