Programista - Automatyk

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - Polskiej firmy produkującej myjnie samochodowe - poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Stara Iwiczna

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie dokumentacji – schematów elektrycznych,
  • Programowanie sterowników PLC ( Siemens),
  • Tworzenie wizualizacji (HMI, SCADA),
  • Uruchamianie urządzeń u klienta
  • Tworzenie dokumentacji DTR, instrukcji obsługi
  • Tworzenie dokumentacji DTR, instrukcje obsługi
  • Wsparcie dla klienta

Wymagania:

  • Znajomość elektryki, mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektroniki,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • Zaawansowana znajomość obsługi komputera,
  • Gotowość do kilkudniowych wyjazdów (diety),
  • Podstawowa znajomość jęz. angielskiego (słownictwo techniczne).
  • Mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, prawo jazdy kat. B, uprawnienia SEP do 1kV, uprawnienia pomiarowe.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie - 15.000 zł netto
  • Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej po okresie próbnym
  • Samochód służbowy
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Dużą swobodę działania
  • Wdrożenie przez doświadczonego programistę