Przedstawiciel handlowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Ostrołęka
Miejsce pracy: Krasnosielc
Numer: 26/9/2023
OBOWIĄZKI:
- bezpośrednia obsługa Klienta-Rolnika poprzez aktywną sprzedaż asortymentu firmy, - nawiązywanie oraz podtrzymywanie długofalowych relacji z Klientami, a także opieka posprzedażowa, - ustalanie terminu dostaw - współpraca z działem logistyki oraz biurem obsługi klienta, - realizacja wyznaczonych celów, zadań oraz budżetu sprzedażowego, - udział w spotkaniach podsumowujących, szkoleniach, zebraniach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Analityczne myślenie, samodzielność, dobra organizacja pracy, dobra znajomość Pakietu Office

Wymagania inne:

- doświadczenie na podobnym stanowisku, - łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów, - umiejętności negocjacyjne oraz argumentacyjne, - znajomość branży rolniczej.

Miejsce pracy:

Krasnosielc

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 do 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Ostrołęka