Psycholog

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Psycholog
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/23/0624
OBOWIĄZKI:
diagnoza dzieci i młodzieży, pomoc psychologiczna dla dzieci i młodzieży, terapia indywidualna
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia: prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej i grupowej

Wymagania inne:

2 lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim