Referent ds. administracyjnych

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Mińsk-Mazowiecki poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, ul. Warszawska 218
Nr ref.: PGED/OW/95/23
Twój zakres obowiązków:
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.
  • Stosowanie przepisów instrukcji kancelaryjnej w zakresie ogólnym.
  • Kwalifikowanie dokumentów zgodnie z jednolitym rzeczowym wykazem.
  • Oznaczanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Ewidencjonowanie korespondencję wchodzącej.
  • Weryfikacja, rejestrowanie, dekretowanie, rozdział wpływającej i wychodzącej korespondencji oraz przesyłek.
  • Rejestrowanie imiennych listów poleconych.
  • Wykonywanie wstępnej selekcji przesyłek przekazanych pocztą elektroniczną.
  • Kopertowanie przesyłek i ich adresowanie.
  • Rozdzielanie prasy do właściwych jednostek organizacyjnych.
  • Przygotowywanie korespondencji do wysyłki zgodnie z wymogami Poczty Polskiej lub firm kurierskich.
  • W zakresie korespondencji: obsługa pracowników i klientów kancelarii, udzielanie informacji.
  • Obsługa systemów e-kancelaria i Fabok.
  • Obsługa systemu pocztowego e-nadawca.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Ogólna znajomość komputera i multimediów.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.