Rejestrator / Rejestratorka / Kasjer / Kasjerka / Pracownik Call Center

 
Europejskie Centrum Zdrowia Otwock, Szpital im. Fryderyka Chopina, to nowoczesne, kompleksowe, prywatne Centrum Medyczne. Oferuje kompleksową i profesjonalną obsługę pacjentów przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego. Zatrudniamy wielu wybitnych lekarzy specjalistów oraz wykwalifikowany zespół pielęgniarski.
 
W związku z rozwojem szpitala poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Rejestrator / Rejestratorka / Kasjer / Kasjerka / Pracownik Call Center
Miejsce pracy: Otwock
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku rejestratora/ki w szpitalu/przychodni.
  • Znajomość obsługi komputera- min. pakiet Ms Office, mile widziana obsługa systemu KS SOMED, KS-MEDIS.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego/  języka ukraińskiego.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • Empatii,
  • Dyspozycyjności,
  • Zadaniowego podejścia do stawianych celów,
  • Energii w działaniu,
  • Pozytywnego nastawienia do rozwiązywania trudności,
  • Zaangażowania i odpowiedzialności.
Oferujemy:
  • Pracę w nowoczesnym ośrodku medycznym w Polsce.
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowanym zespołem medycznym.

Podobne ogłoszenia:

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - laboratorium weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie...

2023-10-21

Firma: Vetlab Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, al.Krakowska 110/114

Więcej informacji

Rejestratorka medyczna

Przyjmowanie zgłoszeń i rejestrowanie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej Wymagania inne:

2023-10-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Lokalizacja: Radom

Więcej informacji

Recepcjonista / Recepcjonistka

Najlepszy kandydat to taki, który: ​ posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży), potrzebuje zmiany i zależy mu na pracy w stabilnej firmie (ponad 25 lat na rynku), ​ bardzo dobrze zna pakiet MS Office, jest chętny do nauki...

2023-10-20

Firma: Medicover sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Puławska 278​

Więcej informacji