Rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Miejsce pracy: Radom
Numer: StPr/23/0682
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie zgłoszeń i rejestrowanie pacjentów, prowadzenie dokumentacji medycznej
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Radom

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Młodszy specjalista ds. obsługi klienta - laboratorium weterynaryjne

Zakres obowiązków: Przyjmowanie materiału do badań, Wprowadzanie zleceń badań do programu laboratoryjnego, Telefoniczna i osobista obsługa klientów, Zamawianie i przygotowanie przesyłek kurierskich, Prowadzenie spraw biurowych. Wymagania: Wykształcenie...

2023-10-21

Firma: Vetlab Sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, al.Krakowska 110/114

Więcej informacji

Recepcjonista / Recepcjonistka

Najlepszy kandydat to taki, który: ​ posiada doświadczenie zawodowe (najlepiej w pracy z klientem lub sprzedaży), potrzebuje zmiany i zależy mu na pracy w stabilnej firmie (ponad 25 lat na rynku), ​ bardzo dobrze zna pakiet MS Office, jest chętny do nauki...

2023-10-20

Firma: Medicover sp. z o.o.

Lokalizacja: Warszawa, ul. Puławska 278​

Więcej informacji

Sekretarka medyczna

Opis stanowiska: Obsługa sekretariatu oddziału w tym m.in. przygotowywanie historii choroby do wypisu, przygotowywanie planów operacji i zabiegów, sporządzanie wydruków karty informacyjnej, wydawanie zaświadczeń i druków dla potrzeb pacjentów, umawianie...

2023-10-19

Firma: Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ

Lokalizacja: Warszawa