Rekruter / Rekruterka

La MakeUp Sp. z o.o.

Firma handlowa działająca na rynku e-commerce, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata do siedziby firmy na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych rekrutacji,
  • aktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • świetna organizacja własnej pracy,
  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
Dodatkowymi atutami będą:
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego,
  • znajomość pracy na systemach ATS np. eRecruiter.
Do Twoich obowiązków będzie należeć:
  • resarch rynku kandydatów w celu uzyskania optymalnego wyniku rekrutacji,
  • bieżąca analiza nadesłanych aplikacji, rekomendacje kandydatów,
  • prowadzenie harmonogramu spotkań rekrutacyjnych,
  • prowadzenie spotkań rekrutacyjnych z kandydatami na stanowiska administracyjne, usługowe i zg. z aktualnymi potrzebami spółki,
  • raportowanie do managerów postępów rekrutacyjnych, zbiorczy feedback,
  • tworzenie i redagowanie ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • publikacja ogłoszeń na portalach ogłoszeniowych, publikacja w social mediach,
  • poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • aktywna współpraca z różnymi działami w firmie (kadry, działy Back Office).
Oferujemy:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy.