Samodzielny Referent w Wydziale Majątku Sieciowego

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Legionowo
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Michałów-Reginów, ul. Nowodworska 3
Nr ref.: PGED/OW/78/23
Twój zakres obowiązków:
  • Współudział w prowadzeniu archiwum dokumentacji Wydziału.
  • Archiwizacja dokumentacji techniczno-prawnej po zrealizowaniu zadań inwestycyjnych i modernizacyjnych.
  • Przygotowywanie zleceń załączenia nowych urządzeń sieciowych dla Dyspozycji Mocy.
  • Współudział w tworzeniu oraz aktualizacji schematów i map sieci elektroenergetycznej SN i nN Rejonu Energetycznego Legionowo w systemach klasy GiS.
  • Prowadzenie numeracji obiektów sieci SN i nN zgodnie obowiązującymi procedurami.
  • Przygotowywanie dokumentacji archiwalnych do wglądu dla Wykonawców.
  • Procedowanie spraw dot. udostępnienia słupów elektroenergetycznych PGE dla podwieszenia urządzeń sieciowych innych podmiotów (sieci światłowodowe, monitoring miejski, oświetlenie uliczne).
  • Udzielanie odpowiedzi na przydzieloną korespondencję wpływającą do Wydziału.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektrycznym/wyższe.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Znajomość programu CAD, mile widziana znajomość SAP oraz obsługa systemów klasy GiS.
  • Umiejętność planowania i organizowania pracy.
  • Umiejętność komunikowania się i pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (zastępstwo na czas określony).
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.