Samodzielny Referent w Wydziale Usług Dystrybucyjnych

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Wyszków/Wydział Usług Dystrybucyjnych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Wyszków, ul. Pułtuska 116
Nr ref.: PGED/OW/88/23
Twój zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie danych związanych ze sprzedażą usług dystrybucyjnych.
  • Realizacja procesów związanych ze sprzedażą usług dystrybucyjnych: sprzedaż, rozliczanie, fakturowanie.
  • Zawieranie umów dotyczących usług w zakresie dystrybucji energii elektrycznej zawieranych z Odbiorcą końcowym.
  • Obsługa procesu zmiany sprzedawcy i sprzedaży rezerwowej.
  • Obsługa należności i windykacja wstępna.
  • Obsługa korespondencji i zgłoszeń uczestników rynku energii elektrycznej.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Umiejętność sporządzania dokumentacji techniczno-rozliczeniowej z zakresu realizowanych czynności na stanowisku.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Łatwość komunikowania się i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.