Sekretarka

GIGA Construction R. Dąbrowski Sp. k. to firma należąca do Grupy GIGA Sp. z o. o.
Jesteśmy Generalnym Wykonawcą o ugruntowanej pozycji na rynku działającym od roku 2002. Realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego i mieszkaniowego.
W związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukujemy do naszego Zespołu osób na stanowisko:
Sekretarka
Miejsce pracy: Warszawa, Białołęka
Opis stanowiska:
  • Organizacja pracy Sekretariatu
  • Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek e-mail
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów
  • Archiwizowanie dokumentacji firmy
  • Przygotowanie i redagowanie pism
  • Ewidencjonowanie faktur
  • Obsługa spotkań
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe i spożywcze
  • Bieżąca pomoc w pracy prawników
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Bardzo dobra organizacja czasu i pracy
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • umowę zlecenie / umowę o pracę po okresie próbnym
  • pracę w pełnym wymiarze godzin (8.00-16.00)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • perspektywy rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole