Sekretarz sądowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku
Miejsce pracy: Lipsko
Numer: StPr/23/0683
OBOWIĄZKI:
wg programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipsko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

Podobne ogłoszenia:

Sekretarka

Zapoznanie się z obiegiem dokumentów. Przyjmowanie i ewidencjonowanie korespondencji, przesyłek wpływających i wysyłanych w dziennikach korespondencyjnych. Przyjmowanie pism jawnych. Przygotowywanie pism jawnych. Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji....

2023-10-15

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Więcej informacji

Specjalista ds. sekretariatu i organizacyjno-samorządowych

Do obowi ą zków pracującej na tym stanowisku należeć będzie m. in.: prowadzenie sekretariatu, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie dziennika korespondencji, zamawianie art. biurowych, tonerów, art. higienicznych, kontrola nad obiegiem...

2023-10-03

Firma: Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"

Lokalizacja: Warszawa

Więcej informacji

Sekretarka

Opis stanowiska: Organizacja pracy Sekretariatu Obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek e-mail Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów Archiwizowanie dokumentacji firmy Przygotowanie i...

2023-10-02

Firma: GIGA Construction R. Dąbrowski Sp. k.

Lokalizacja: Warszawa, Białołęka